Prawo przyciągania dla osób, które są na poważnie związane z obfitościąPowiedz głośno: Kocham cię ... (twoje imię) ". Powiedz to i staraj się czuć miłość do siebie. Jeśli uczucie miłosne nie przychodzi lub głęboko negatywne uczucia są nawierzchniowe - staraj się zachować przytomność, obserwować płynącą emocjonalną energię i pozwolić jej odejść. A potem wróć do przesunięcia wewnętrznych uczuć na wyższy, bardziej pozytywny poziom. Dążyć do uczucia miłości.

Zrobiłem to przed chwilą po raz pierwszy. Efekt wspaniały i natychmiastowy. Najpierw przyjemne ciepełko w brzuszku, a następnie uśmiech na twarzy.

Jednym z najbardziej znaczących źródeł materiałów inspirujących i informacyjnych na temat prawa przyciągania są dzieła Jerryego i Estery Hicks. W 1986 roku Esther Hicks zaczęła przekazywać wiadomości z grupy niematerialnych istot, które miały imię Abraham. Choć to doświadczenie było początkowo bardzo szokujące dla Esther - proces przyciąga wiele uwagi od Jerrego i wkrótce, wraz z wsparciem Jerry, Esther i Abraham zaczęli organizować warsztaty kulturalne coraz liczniejszym grupom ludzi. Te dzieła są podsumowane jako "Nauki Abrahama" i aż do dnia dzisiejszego (nawet po tym, jak Jerry Hicks zmarła w 2011 roku) Esther kontynuuje warsztaty i seminaria, w których przekazuje odpowiedzi Abrahama na wszelkie pytania, o które pytają ludzie.

Kiedy mówię ludziom, że to tak naprawdę oznacza uwierzyć w prawo przyciągania, nie wierzą mi. Mówią, że to śmieszne. Nie kontrolujemy wszystkiego we wszechświecie. Ale jesteś doskonałym przykładem negatywnego wzorca, jeśli obwiniasz przekaz astralny ze świata duchowego. Rozumiem, docenienie i szacunek, za utrzymanie tej perspektywy w zgodzie z przekonaniami. Możesz wierzyć bądź nie, ale po co oczerniać? W ten sposób nie masz z tego żadnych korzyści a nie działasz pozytywnie, więc nie rości to dla Ciebie nic dobrego. Więc uwierz, że to działa lub po prostu zapomnij i odejdź w zgodzie. Moim osobistym przekonaniem jest to, że złe słowo jest gorsze od braku zdania na dany temat, bowiem złe przyciąga złe a dobre dobroć. Więc jeśli masz powiedzieć coś złego, powstrzymaj się i jeśli możesz, nie mów nic.

Pamiętaj, że nawet my wszyscy, którzy jesteśmy kaznodziejami i innymi, nie osiągnęliśmy możliwości zrozumienia mocy, jaką człowiek naprawdę posiada. Wszyscy mają swoje własne zrozumienie i odpowiednio sobie z tym radzą. Ty masz obfitość energii .. uwierzyć w siebie .. idziesz do innych tylko wtedy, gdy masz wątpliwości ... usuń tę wątpliwość i ciesz się tym, co masz teraz, a także z tego, czego pragniesz.

Komentarze