Tajemnica, prawo przyciągania i karmaTwórcy prawa przyciągania uważają, że prawo przyciągania jest zawsze w użyciu i przynosi każdej osobie warunki i doświadczenia, o których głównie myślą, lub których pragną lub oczekują.

Setki lat temu Prawo Przyciągania po raz pierwszy zostało uznane za najważniejsze prawo przez nieśmiertelnego Buddę, który chciał, aby było wiadomo, że "tym, czym się stało, jest to, o czym myślałeś" - przekonanie, które jest głęboko utożsamiane wewnętrznie z prawem atrakcji. Wraz z rozprzestrzenianiem się tej koncepcji na kulturę zachodnią przybył też termin "Karma", czyli wiara, która jest popularna wśród wielu społeczeństw.

Nawiasem mówiąc, możesz zastosować tę magiczną formułę do wszystkiego: zdrowie, relacje, obfitość finansów, twoja firma, twoja kariera. Nawet jeśli odbijasz się od jednego do drugiego, to dobrze. Wszechświat to nic nie obchodzi. Tak długo, jak będziesz inwestować w siebie oraz swój własny rozwój. Dopóki na co dzień poprawiasz kolejność wewnętrznego lub zewnętrznego życia o 1%, doświadczasz magicznych efektów szybciej niż sobie wyobrażasz.

Nie ma realnego ryzyka, aby gonić za marzeniami. O ile mi wiadomo, to dużo zabawy i porywająca podróż. Moje doświadczenia z niezliczoną liczbą klientów przez wiele, wiele lat to to, że wszystkie ryzyka ... cała frustracja ... i całe rozczarowanie rodzą się z powodu nie ścigania marzeń. (Pamiętaj jednak, że istnieje sposób na ściganie marzeń, które są jak gonienie motyli, wpaść na właściwe pole energetyczne i stać się magnesem dla tych motyli. Bardziej bezpośrednia metoda połowu motyli jest o wiele trudniejsza).

Komentarze