Prawo PrzyciąganiaPrawo Przyciągania jest jednym z bardziej znanych praw uniwersalnych. Teoria prawa przyciągania polega na tym, że tworzymy własne realia. Nie tylko przyciągamy rzeczy, których chcemy, ale także przyciągamy rzeczy, których nie chcemy. Przyciągamy ludzi w naszym życiu, rzeczy wewnątrz naszych domów, a także pieniądze na kontach bankowych przez nasze myśli i uczucia.

Wyobraź sobie plan nadający się do wielokrotnego użytku, który pomoże Ci zaplanować każdą część swojego życia: od znalezienia swojego celu życia, tworzenia wizji, wyznaczania dużych celów, tworzenia planu krok po kroku, tworzenia strategii, tworzenia tablicy wizualnej, ustalania priorytetów, planowania spotkań. Tworząc pozytywne nawyki, przeprogramowując umysł do sukcesu, uporządkuj umysł, rozplanuj pomysły, skup się na sobie i korzystając z prawa przyciągania, spełnij wszystkie Twoje marzenia.

Kiedy masz chęć osiągnięcia określonego celu lub wyniku, jesteś w pewnej wibracji emocjonalnego pragnienia osiągnięcia tego. Ale jeśli nie zachowasz silnych wibracji, będzie Cię to rozpraszać i stracisz siłę. Pomyśl o swoich celach i pragnieniach świadomie, wykorzystując swoją wyobraźnię aby to osiągnąć. Jeśli użyjesz dedukcyjnego rozumowania to możliwości wyboru na podstawie różnych opcji będziesz mieć po prostu więcej. Wybór i podjęcie decyzji, co chcesz, jest częścią odpowiedzialnego mózgu, który będzie emitować małą częstotliwość, podobnie jak żaróweczka w lodówce. Ale za to, co naprawdę chcesz osiągnąć będzie dla Ciebie pracować sto bilionów komórek w ciele, które drgają w oparciu o podświadomą kondycję lub programowanie mózgu emocjonalnego i obrazowego. Twój świadomy umysł jest wyborcą, ale twój podświadomy umysł jest wykonawcą.

Możesz przyciągnąć wszystko, czego potrzebujesz: aby świadomie przyciągnąć coś, co chcesz doświadczyć w twoim życiu, musisz tego potrzebować, a nie po prostu pragnąć, czego chcesz.

To w zasadzie proste i śmiać mi się w sumie chce. Bo z jednej strony chcę milion, ale nie mam go od dziesięciu lat. Ale ja tego miliona nie potrzebuję. Więc go nie mam. Potrzebuję za to ubrania, mieszkania, czas na oddawanie się przyjemnością dla ludzi, którzy mi za to płacą. I to mam.

Więc nawet jeśli będziesz chciał mieć milion, ale nie będzie Ci on tak naprawdę potrzebny, to go mieć nie będziesz. Proste. Bo tutaj nie chodzi o to, co chcesz, bo możesz chcieć wszystko, ale o to, czego tak naprawdę potrzebujesz.

Więc jeśli ten milion będzie Twoją potrzebą, będziesz go mieć. Proste. I żadne cuda nie będą Ci potrzebne do tego, by go mieć. Ale, możesz zapytać, nie chcę miliona? Jestem w szoku, dlaczego? Nie o to chodzi powtarzam raz jeszcze, że go nie chcę. Ja go może i chcę, ale w sumie do niczego nie jest mi on potrzebny. I tutaj właśnie zaczynam sobie uświadamiać własne potrzeby. Może by tak sobie domek kupić? Albo mieszkanko? Muszę zbadać teren i zacząć bardziej świadomie budować swój obraz własnych potrzeb. Bo w sumie dotychczas nie byłem świadomy, że być może potrzebuję się usamodzielnić. Hmm… w sumie nie mam jeszcze trzydziestki i stałego partnera. Chyba czas to zmienić.

W zasadzie pisałem ten tekst z myślą o czytelnikach, lecz sam sobie nim pomogłem. Mam nadzieję, że wizja moich potrzeb pomoże również i Tobie. Pamiętaj: dla prawa przyciągania nie jest ważne to co chcesz, ale to czego potrzebujesz. Dopiero mając autentyczną potrzebę posiadania czegoś, zaczynasz pracę w tym kierunku. I ta praca w zależności od Twoich umiejętności czy zdolności przyciągania może być dłuższa lub krótsza. Im mniej ALE, tym lepiej dla Ciebie.  

Komentarze